Spolupráce s DHL

Kreslení na volné noze mě baví také kvůli tomu, že mi přicházejí zajímavé poptávky. chcete vědět víc?

Jak jsem se zapsala do dětského oddělení

Během rekonstrukce maringotky pobývám většinu času v Dobrušce. A protože to už trvá pár měsíců, došla jsem si do místní knihovny zřídit čtenářský průkaz. To abych měla po ruce potřebnou dávku komiksů, když to na mě přijde. chcete vědět víc?

Seriál o ježkovi: díl 2 – první skici

Existují různé způsoby, jak tvořit komiks. Tady se můžete podívat, jak jsem na to šla já (inspirovaná přednáškou Dana Černého) a jak vznikal komiks Není zahrada jako zahrada. chcete vědět víc?

Seriál o ježkovi: díl 1 – e-book je konečně na světě!

Na začátku byla touha zdokonalit se v kreslení komiksů. Pak jsem si uvědomila, že mohu lidem přiblížit zábavnou formou téma, kterým teď žiju – přírodní zahrady! Z komiksu s ježkem v hlavní roli jsem vytvořila e-book, který si můžete zdarma stáhnout na konci článku. chcete vědět víc?

Skicování v mhd

Stejně jako sportovec musí trénovat své tělo, aby ho poslouchalo, kreslíř potřebuje trénink vidění a ztvárňování viděného rukou. A ruku je potřeba tréninkem ukecat ke spolupráci :) Ideální je mimo jiné pozorovat svět okolo skrze čmárání si do skicáku. chcete vědět víc?

Můj příběh

Spoiler na začátek: můj příběh má šťastný konec, který stále pokračuje. A dělám všechno proto, aby pokračoval dál. Věnuji se tomu, co jsem chtěla dělat už od školky a mám z toho velkou radost :) chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »