Odhalení utajených selfíček a dalších referenčních fotek 2

Odhalení utajených selfíček a dalších referenčních fotek 2

Zjistila jsem, že nejčtenější článek loňského roku na mém blogu je ten o střelených selfíčkách. Asi se to dalo čekat :-D Je to nahlédnutí pod pokličku kreativního procesu a do toho ještě v té nejšílenější fázi. Abyste se mohli třeba i něčemu zasmát, vytvořila jsem další díl. U filmů to většinou dopadá dost katastrofálně, tak jsem zvědavá, jak si povede druhá runda referenčních fotek :-)

Začneme pěkně zvostra a dám sem pár čistokrevných ksicht-selfíček. Protože jsem psychicky nemohla unést, když byly fotky moc velké, tak jsem je zmenšila, co to šlo. A vznikl takový selfie pásek. Ach, ach… copak to jen dělám? Ale zas na druhou stranu se člověk nesmí brát moc vážně, že? Tak to bych tedy měla splněno. Jo a ta peněženka u ucha druhá zleva má simulovat mobil. Tím jsem se zrovna fotila :-)

Někdy se hodí vidět nějakou tu gestikulaci. Tady by bylo výživnější video, jak se při focení zkouším vžít do toho, že něco vysvětluju. Takový záznam ale naštěstí neexistuje!

A tady to je třešnička na dortu šílenství. Potřebovala jsem si nakreslit jeden cvičný storyboard a hned po ránu jsem poprosila Luboše, jestli by mě neblejsknul. Tady by se samospoušť štelovala dost špatně. Nakonec jsem se inspirovala jen částečně. Jo a ta slečna na obrázku se večer po akci nestihla odlíčit a make-up se přes noc změnil zřejmě v něco opravdu strašlivého :-)

Pro dnešek už radši dost! Končím, ať mě někdo nepřetáhne selfie tyčí…

Chcete se mnou zůstat v kontaktu? Přihlašte se přes formulář níže do mého newsletteru. Nerozesílám ho častěji než jednou za čtrnáct dní a sdílím v něm své obrázky, inspiraci a postřehy ze života. Díky němu vám také neunikne žádný blogový článek ani nabídka obrázků, které si můžete pořídit k sobě domů.