Samolepky putují republikou

Samolepky putují republikou

Jako každý rok i letos vznikla další várka výročních samolepek portálu Na volné noze. Robert oslovil Adél Rúčkovou, Vojtu Juríka, Michaela Petruse, Káju Hejkala a mě. Loni jsem přispěla malým kovbojem. Tento rok se mi pod vlivem přestěhování na starou chalupu zachtělo ztvárnit nějaké rukodělné řemeslo.

Co třeba řezbáře? Jéé, to by bylo! No jo, ale to by bylo ideální nějakého moci sledovat přímo při práci. A pak jsme si objednali u kominíka čištění spalinových cest. Heuréka! Když už mi kominík přijde přímo do domu, tak to by byl až hřích ho nenakreslit, no ne?


Chudák pan Tříska. Ten si tedy užil. Musela jsem být ten nejzvědavější čumil za celou jeho kariéru. „Můžu si vás vyfotit tady a taky z profilu?“… a tak dále. Nicméně ochotně zapózoval a materiálu bylo požehnaně.

Co se týče zadání, tak jsme od Roberta dostali naprostou svobodu. Tyto malé kompoziční skicičky jsem tedy dělala vlastně hlavně pro sebe, abych se nad tématem mohla řádně zamyslet a vybrat dle mého tu nejlepší.

Vybranou skicu jsem pak poslala ke schválení Robertovi a poté se vrhla do digitálního kreslení na tabletu ve Photoshopu.

A výsledek přišel poštou ještě před Vánoci. Pokud byste příští rok také nějakou tu samolepku chtěli, můžete si je objednat zdarma do poloviny listopadu na stránkách portálu Na volné noze.

Pokud se mnou chcete zůstat v kontaktu, přihlašte se přes formulář níže do mého newsletteru. Nerozesílám ho častěji než jednou za čtrnáct dní a sdílím v něm své obrázky, inspiraci a postřehy ze života. Díky němu vám také neunikne žádný blogový článek ani nabídka obrázků, které si můžete pořídit k sobě domů.